Výroba diárov na mieru

Vytvorte si svoj diár na mieru. Diáre si môžete zostaviť presne podľa vašej potreby. Môžete si vybrať veľkosť diárov, farbu, materiál dosiek. Zaujímavou časťou sú doplnkové úpravy, kde si môžete navrhnúť aj tie najmenšie detialné úpravy. Minimálny odber diárov je 50 kusov.
Roberta Lukačovičová
Account Manager
Po-Pia: 08:00 - 15:30

Postup pri výrobe diárov na mieru

1. Krok: Veľkosť, kalendárium a farba papiera
V prvom kroku je potrebné si zvoliť veľkosť diára. Medzi štandardné rozmery patria veľkosťi A5 a B6. Okrem veľkosti diáru si môžete vybrať aj farbu papiera. Na výber je biely alebo smotanovožltý papier.
2. Krok: Úprava dosiek
V našej ponuke nájdete množstvo rôznych variantov dosiek. Stačí si vybrať tvar ,alebo úpravu dosky, ktorá sa vám páči. Jej ďaľšie úpravy s vami odkomunikujú naši obchodníci a odporučia vám rôzne možnosti úprav.
3. Krok: Farba a materiál dosiek
Výber farby a materiálu dosiek je jedným z najdôležitejších krokov. Vieme vám pripraviť diáre v akýchkoľvek štandardných farbách.
4. Krok: Razba alebo potlač loga
Neoddeliteľnou súčasťou je diárov na mieru je možnosť potlače alebo razby loga. Stačí keď si vyberiete jeho umiestnenie a my vám pripravíme vizualizáciu vášho diára spolu s vašim logom.
5. Krok: Doplnkové služby
V tejto časti si spolu dohodneme detailné úpravy diárov ako sú reklamné záložky, vlepenie reklamných listov, kovanie rohov a ďalšie možnosti, s ktorými doladíme vaše diáre do dokonalosti.

Kontaktujte nás

CreoCom, s.r.o.
Nitrianska 5, 917 01 Trnava
Mobil: +421 918 861 128
Email: diare@creocom.sk

Podľa farby

Čierna farba
Modrá farba
Červená farba
Hnedá farba
Krémová farba
Zlatá farba
Oranžová farba
Šedá farba
Zelená farba
Žltá farba
Fialová farba
Pestrofarebné

Podľa veľkosti

Rozmer A5
Rozmer B6

Podľa typu

Denné diáre
Týždenné diáre
Vreckové diáre
2024 © Reklammé diáre pre firmy - veľkoobchod so sídlom v Trnave